fbpx

Impact Games

Impact Games je inovačná platforma pre vývoj hier a využívanie gamifikácie a technológií pre pozitívny spoločenský dopad. Veríme, že práve hry a nové technológie sú jednou z najefektívnejších ciest k pozitívnym zmenám vo vzdelávaní.

Hry

V Impact Games veríme že 21. storočie je storočím hier. Veríme, že cez naše hry dokážeme podporovať slobodu, rovnosť šancí, inklúziu, porozumenie či pokoj a relax.​

Vzdelávanie

Hry majú obrovský potenciál kriticky vzdelávať. A to či už vo formálnom, neformálnom alebo spontánnom vzdelávaní detí, mladých či dospelých.

Gamifactory od Impact Games je unikátnou vzdelávacou platformou plnou hier a návodov pre učenia sa hrou. Pre učiteľov a učiteľky na nej ponúkame:

  • Vzdelávacie hry zadarmo
  • Metodické podklady pre využívanie hier na vyučovaní
  • Tréningy pre učiteľov a workshopy pre žaikov

Náš cieľ s Gamifactory je pomôcť školským riaditeľom, učiteľom a rodičom zabezpečiť pre ich žiakov, študentov a deti kvalitné vzdelávacie pomôcky. A to sú také, ktoré v nich vedia vzbudiť čo najväčšiu chuť do učenia.

Tím


JAKUB ŽALUDKO
Co-Founder & Co-CEO

Jakub je odborník na globálne vzdelávanie, antropológ a politológ. Študoval na Univerzite Komenského v Bratislave, Viedenskej univerzite a Uppsalskej univerzite vo Švédsku. Jakub má desaťročné skúsenosti s prácou v národných a medzinárodných sieťach, vrátane Bridge 47, Ambrela, GENE Europe či UNESCO. Je tiež úspešný idea-maker, stratég a fundraiser, ktorý nafundraisoval už vyše 650 tisíc EUR.


VERONIKA GOLIANOVÁ
Co-Founder & Co-CEO

Veronika je odborníčkou na kritické myslenie a mediálnu gramotnosť. Publikovaná akademička a absolventka prestížneho programu Community Solutions pre najbystrejšie líderky a lídrov z celého sveta. Má skúsenosti z medzinárodných organizácií Habitat for Humanity a Search for Common Ground. Posledné 4 roky sa venuje najmä vývoju digitálnych technológií s presahom na spoločenský dopad.

ORGANIGRAM ORGANIZÁCIE

Na tvorbe hier, ich distribúcii na školy cez platformu Gamifactory a na jednotlivých projektoch spolupracujeme v interdisciplinárnom tíme. Ten je pestro zložený z programátorov, grafických dizajnérok, herných dizajnérov, manažérov, grafičiek a marketérok.

Celý tím Impact Games môžete spoznať v organigrame organizácie.

Výročná správa za rok 2022

Informácie o činnosti, aktivitách, realizovaných projektoch a stratégii Impact Games v roku 2022 nájdete v našej výročnej správe.